Altınoluk Halı Yıkama

Altınoluk Halı Yıkama

Altınoluk Halı Yıkama Fabrikası , halı yıkama sektöründe 2010 yılından günümüze kadar yer alan kurumsal bir halı yıkama firmadır. İlk kurulduğumuz günden bu günlere gelene kadar bir çok yenilik fabrikamızda yer almıştır. Fabrikamız halı yıkama işinde büyük başarılara ve ilklere imza atmış, kurulduğumuz ilk gün Edremit’de halı yıkama hizmeti veriyorken; bu gün Edremit Körfezine profesyonel halı temizleme hizmet vermektedir.

Halılarınız adresinizden kısa süre içinde alınarak sizleri halısız bırakmamaya özen gösteriyoruz. İda Halı Yıkama Fabrikası profesyonelce, eksiksiz ekipmanlarla ve en önemlisi müşterisine gerçek değeri vererek güler yüzlü hizmet anlayışıyla yapan firma sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. “halı yıkatmak istiyorum” diyen bir kişinin bizimle iletişime geçmesi yeterlidir. Halıları adresinizden alır ve görebileceğiniz en temiz bir şekilde adresinize teslim ederiz.

Altınoluk profesyonel halı yıkama fabrikası olan İda halı yıkama da; halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, çekyat yıkama ve perde yıkama hizmetleri verilmektedir. 

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

100% Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz!

images

Uzman Ekip

Alanında uzman personeller ile kusursuz hizmet

images

Profesyonel Malzeme

Fabrikamız da 1.sınıf ürünler kullanılmaktadır. Kullanılan ürünler canlı üzerinde yan etkileri bulunmaz. Sağlığınızı önemsiyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!